6 گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی والیبال

عنوان 20- سومین جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال روز دوشنبه 17 آبان ماه با بحث و گفت و گوهای طولانی بین اعضا برگزار شد و در پایان مقرر شد پس از تصویب و بررسی برنامه ویژه با هدف سال 2028 المپیک، سکوی 4 مربی خارجی و دو مربی ایرانی، رئیس فدراسیون والیبال در حال انجام مذاکرات نهایی برای انتخاب سرمربی است.

مذاکرات مستقیم و غیرمستقیم محمدرضا داورزنی داور بازی با 6 گزینه برای سرپرستی تیم ملی والیبال ایران ادامه دارد و فدراسیون در تلاش است تا بر اساس روش های مذاکره حرفه ای جلو برود تا در نهایت پس از یافتن برنامه جامع گزینه ها، پس از با انجام تست های نهایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان برای المپیک 2028 انتخاب و معرفی می شود.

مهم این است که در این مسیر ابتدا برنامه ای از گزینه ها گرفته شود و پس از بررسی بهترین برنامه که با استراتژی فدراسیون همخوانی دارد، سرمربی آینده تیم ملی انتخاب و معرفی شود. اما گمانه زنی های رسانه ای مسیر مذاکرات را تغییر می دهد.

یکی از مسئولان فدراسیون والیبال ضمن تکذیب انتخاب نهایی سعید معروف به عنوان سرمربی تیم ملی، گفت: در صورت رسیدن مذاکرات به مرحله نهایی و انتخاب سرمربی، این موضوع در سایت فدراسیون والیبال اعلام می شود. فدراسیون

جیانلورنزو بلانگینی، ویتال هاینن، روبرتو پیاتزا، ولادیمیر آلکنو، پیمان اکبری و سعید معروف 6 گزینه نهایی کمیته فنی فدراسیون برای هدایت تیم ملی والیبال ایران تا المپیک 2028 هستند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما