قیمت،طراحی و چاپ هولوگرام امنیتی دو بعدی و سه بعدی لیتوچاپچی

حتی می توانید یک سری برچسب هولوگرام تبلیغاتی را برای ارزش تولید و برند خود در نظر بگیرید. سابقه فعالیت صنایع چاپ و بسته‎بندی سینا در عرصه تولید و چاپ هولوگرام به بیش از 2 دهه می‎رسد. سالیان سال است که طراحی هولوگرام به یکی از مهم‎ترین و متداول‎ترین ابزارهای تأمین امنیت اسنادی همچون بلیت، چک و اوراق بهادار تبدیل شده ‎است. طی این سال‎ها و همگام با پیشرفت تکنولوژی شاهد اضافه شدن خصوصیات و ویژگی‎های شگفت‎انگیزی بوده‎ایم که آن‎ها را به بهترین گزینه برای حفظ امنیت اسناد و مدارک و جلوگیری از جعل آنها تبدیل می‎کند. سیناپک برای تعداد زیادی از شرکت‌ها هولوگرام طراحی و چاپ کرده است تا بتوانند علاوه بر حفظ و تقویت هویت برندشان، در برابر اقدامات جعل و کلاه‌برداری نیز ایمن باشند. هولوگرام تصویری سه بعدی است که با طراحی توسط دستگاه‎های لیزری به صورت برچسب در می‎آید.

خرید هولوگرام

اگر شما چاپخانه را بدون اطلاعات کافی انتخاب نمایید ضرر و زیان زیادی برای شما تحمیل می‌شود. افرادی که تجربه کافی برای این کار نداشته باشند نمی‌توانند برچسب‌های باکیفیت را طراحی کنند. اگر شما یک مکان معتبر و باسابقه را برای این کار انتخاب نمایید کیفیت نشر بهتر خواهد بود.

اگر به این هولوگرام ها از زاویه های مختلف و به صورت پیوسته نورپردازی شود هولوگرام جنبشی ساخته می شود. این هولوگرام ها دارای طرح مخفی ، متن یا تصویر خاصی درون هولوگرام هستند که در حالت عادی غیر قابل رؤیت است و فقط با استفاده از دستگاههای لیزرخوان مخصوص قابل رؤیت خواهد بود. از این نوع هولوگرام در مواردی که امنیت بالایی مدنظر باشد، استفاده می شود .

برچسب امنیتی هولوگرام اشنایی و بررسی بهترین انواع برچسب امنیتی

شکل هندسی هولوگرام نیز یکی از نکات قبل از خرید هولوگرام و سفارش آن محسوب می‌گردد. باید نکات قبل از خرید هولوگرام زیادی را در نظر بگیرید تا خرید آن مورد رضایت شما قرار گیرد. حتماً شما هم برچسب‌هایی که روی کالاهای مختلف وجود دارد را مشاهده کرده‌اید. برخی از این برچسب‌ها دارای نور‌های رنگی هستند که به صورت سه‌بعدی، برندها و شماره‌های گوناگون را برای شما نشان می‌دهند. برچسب‌های هولوگرام نشان‌دهنده امنیت محصول هستند و می‌توانند موجب ارتباط با مشتریان و جذب آنها شوند.

بدین معنا که تصویر را می‌توان از هر زاویه ای دید بنابراین به عنوان یک کاربر در هر نقطه از اطراف صفحه نمایش که قرار بگیرید به راحتی جسم را می‌ توانید ببینید به نحوی که خیلی واقعی بنظر می‌رسد. تصاویر هولوگرافی می‌توانند ایستا باشند مانند تصویر یک محصول یا ممکن است متحرک باشند که توسط بسیاری از افراد از هر جهت قابل تماشا هستند. چاپ هولوگرام یکی از انواع چاپ‌هایی است که امروزه توجه زیادی به آن شده است. در این مدل از چاپ‌ها معمولا برچسب‌هایی با اندازه‌های کوچک و متوسط به صورت رنگین کمانی تولید می‌شوند که هر کدام از آنها میتوانند دارای نام برچسب، شماره پیگیری و مواردی از این قبیل باشند. برای آن که بتوانید هرچه بهتر و ساده‌تر با این موضوع آشنا شوید، می‌توانیم شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت کنیم. بسیاری از افراد هنگام انتخاب هولوگرام بین هولوگرام آماده و سفارشی مردد می‌شوند.

اثر برتر مسابقات جهانى IHMA در سال ۲۰۱۶

محصول پیش فرض، هولوگرام فیک بوده که به صورت چاپ تک رنگ روی هولوگرام نقره ای و یا هولوگرام طلایی انجام می‌شود. قیمت درج شده برای چاپ یک سری 1000 عددی می‌باشدکه حداقل میزان سفارش است. برای دریافت قیمت هولوگرام  و خدمات چاپ هولوگرام فوری با ما تماس بگیرید. با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. در واقع، ظهور اینترنت و جهانی شدن لبه ‌های بازارهای زمانی مبتنی بر جغرافیایی را محو می‌ کند و اغلب بر توانایی سازمان برای حفظ تصویر برند با فروش تنها در کانال‌های ممتاز تأثیر می ‌گذارد.

میتوانید با مراجعه به صفحه نمونه کارهای اینستاگرامی مجموعه چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی از نمونه کارهای روز ما بازدید فرمایید . این هولوگرام ها به گونه ای طراحی و تولید می شوند که امکان کپی و جعل آن وجود ندارد. این شرکت مفتخر به انجام صدها پروژه فروش هولوگرام برای مشتریان داخل و خارج از ایران می‌باشد. گروه نوژیک با سرمایه نیروی انسانی جوان، متعهد و خلاق و با گذشت چندین سال سابقه فعالیت و کسب تجارب با نیروی مضاعف در مسیر تبلیغات، بازاریابی، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ در حرکت است. گروه نوژیک در تلاش است تا نقش موثری در توسعه بازار مشتریان خود و ارتقاء آگاهی مخاطبان داشته باشد. آن ها مانند هر برچسب دیگری کار می کنند با این تفاوت که این برچسب ها متفاوت به نظر می رسند.

هولوگرام محصول یک ترفند بازاریابی جدید برای جلب توجه مشتریان است. با کمک یک هولوگرام، می توانید یک کپی سه بعدی از یک محصول را بزرگ کنید و آن را از هر طرف قابل مشاهده کنید. این برای مشتریانی که می خواهند خرید مورد نظر خود را با جزئیات کامل ببینند، راحت است. در زندگی واقعی، هولوگرام ها تصاویر سه بعدی مجازی هستند که توسط تداخل پرتوهای نوری ایجاد می شوند که اشیاء فیزیکی واقعی را منعکس می کنند. هولوگرام ها عمق، اختلاف منظر و دیگر ویژگی های آیتم اصلی را حفظ می کنند. آن ها برای ارائه مفاهیم فنی پیچیده و همچنین نمایش محصولات جذاب بصری عالی هستند.

جهت اطلاع از قیمت طراحی آگهی در مطبوعات با مجموعه طراحی، چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس بگیرید. جهت اطلاع از قیمت طراحی صفحات وب و مالت مدیا با مجموعه طراحی، چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس بگیرید. جهت اطلاع از قیمت طراحی ساک پارچه ای با مجموعه طراحی، چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس بگیرید.

دسته‌ای دیگر از هولوگرام‌ ها ، هولوگرام‌ های رنگین کمان هستند که برای اهداف امنیتی استفاده می‌ شوند. برای مثال HoloGram های در کارت‌ های اعتباری و گواهینامه‌ های رانندگی را در نظر بگیرید. این برچسب ‌های هولوگرافی توسط تجهیزات حرفه ‌ای تولید می ‌شوند که می ‌توانند حاوی بسیاری از ویژگی‌ های امنیتی باشند که تکرار آن‌ ها بسیار سخت است. همراه با اطلاعات سفارشی برای کاهش بیشتر احتمالات جعل، و افزایش امنیت نام تجاری و محصولات. همواره رفاه و رضایت مشتریان و هم میهنان از اهداف اصلی و رسالت این مجموعه بوده و همچنان می کوشیم تا با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی ممکن اطمینان و رضایت شما عزیزان را بیش از پیش بدست آوریم.

جهت اطلاع از قیمت طراحی جلد انواع کتاب ،مجله و نشریات با مجموعه طراحی، چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس بگیرید. از لیبل‌های هولوگرام برای حفظ و مراقبت از اعتبار برندها و محصولات آنها در مقابل کلاهبرداری و جعل کالاها استفاده می‌شود. این برچسب‌ها حتی زمانی که دچار خراش و آسیب دیدگی شوند، رد خود را برجای می‌گذارند که این مورد از جمله کاربرد‌های امنیتی آن محسوب می‌شود. هولوگرام‌ها در پیش بردن اهداف و برنامه‌های شرکت‌ها و نیز در بسته‌بندی محصولات آنها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. به طوری که برندهای معروف در سرتاسر دنیا نیز با استفاده از هولوگرام در محصولات خود اعتبار و ارزش آنها را افزایش می‌دهند.

معمولا از برچسب‌های هولوگرام به عنوان لیبلی برای اثبات اصالت و اعتبار کالاها استفاده می‌گردد. با این روش تفاوت محصولات دارای هولوگرام از دیگر کالای مشابه آن ساده‌تر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم سفارش چاپ برچسب‌های هولوگرام خود را به شرکت‌های با سابقه در این زمینه بسپارید. در طی این سال‌ ها انواع مختلفی از هولوگرام HoloGram ساخته شده است. از جمله هولوگرام‌ های انتقال، که اجازه می‌ دهند نور از آنها عبور کرده و از طریق انتقال نور از خود باعث می‌شوند ، تصویر از سمت دیگر آنها دیده شود.

مانی کارت با تجربه زیاد در زمینه چاپ کارت و لیبل های هولوگرام میتواند طرح های دل خواه شما را پیاده سازی کند. تصاویری که در بالا مشاهده کردید نمونه طراحی جذاب هولوگرام مانی کارت است. شما فقط کافی است بودجه و اطلاعات لازم را در اختیار ما بگذارید.

امروزه استفاده از هولوگرام بر روی مدارک و اسناد اجتناب ناپذیر است. بی تردید یکی از نشانه های اصالت و صحت مدارک و اسناد ، وجود برچسب هولوگرام بر روی آنان می باشد. «اطلس ابری» تام هنکس سال قبل نتوانست تماشاگران زیادی را جذب خود کند و با وجود هزینه‌های بالای تولید خود (حدود ۱۰۲ میلیون دلار) فقط ۲۷ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد.

خرید هولوگرام

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ لیبل دیجیتال خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید. با افزودن چنین هولوگرام هایی به محصولات، آن ها را نوآورانه تر می کنید. همچنین برای دریافت قیمت دقیق برای سایز مورد نظرتان و همچنین قیمت همکاری با ما تماس حاصل فرمایید. لطفا جهت تبلیغات در سایت، فقط از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ با شماره زیر در تماس باشید. مزیت این لیزر نسبت به سایر لیزر ها این است که می تواند در میلی ثانیه نور پردازی بیشتری کند .از این نوع برای عکاسی چهره بسیار استفاده می شود. برای تشکیل این نوع هولوگرام عملیات میانی که شامل تهیه ی هولوگرام اصلی و به دست آوردن فرم نیکلی است حذف شده و لیزر را به صورت مستقیم به فتوپلیمر می تابانند .

  • گروه نوژیک در تلاش است تا نقش موثری در توسعه بازار مشتریان خود و ارتقاء آگاهی مخاطبان داشته باشد.
  • تیم لیبل یار، یاور شما در چاپ انواع لیبل های اصالت کالا در سایزهای مختلف می باشد.
  • سینا پک آماده است تا پروسه طراحی تا چاپ هولوگرام مورد نظر شما با بهترین کیفیت به عهده بگیرد.
  • شما می‌توانید هر گونه برند یا شماره را روی این برچسب‌ها چاپ نمایید.
  • هولوگرام های تولیدی آذر هولوگرام با استفاده از مدرن ترین روش های چاپ هولوگرام ، در کیفیت و سطح امنیتی بالایی تولید شده است.
  • برندهایی که از این بسته بندی دقیق استفاده می کنند، از تصویر خود محافظت می کنند، رضایت مشتری را تضمین می کنند، و پولی را برای محصولات تقلبی از دست نمی دهند.

هولوگرام پلیر ما شبیه یک پروانه یا چیزی شبیه آسیاب بادی است، برای نصب به دیوارها، ساکت بودن در حین دویدن طراحی شده است. نمایشگر هولوگرام (فن هولوگرام سه بعدی 65 سانتیمتری HF65CMHD) “بدون صفحه” نصب و راه اندازی ساده و مقرون به صرفه است. پس از روشن شدن سوئیچ، جادو اتفاق می افتد، به نظر می رسد تصاویر سه بعدی در هوا شناور هستند و به همان اندازه مجذوب خود می شوند. جذب جمعیت طولانی، راه حل های تبلیغاتی عالی برای مشاغل، برای تبلیغات، نمایشگاه، بار، فروشگاه، راه اندازی محصول، تبلیغ محصول و غیره.

بر روی این برچسب ها در زیر نور تصاویری رنگی مشاهده میشوند که با تغییر زاویه دید، طیفی از رنگهای مختلف را می توان در آنها دید. هولوگرام های شفاف هولوگرام هایی هستند به صورت شفاف تولید می شوند. به صورتی که پس از چسباندن روی سطح موردنظر، هم هولوگرام دیده می شود و هم سطحی که هولوگرام روی آن چسبانده شده است.

قبل از اینکه شروع کنید به بازاریابی هر محصولی که دارید، باید بدانید که آن ها در مورد چه چیزی هستند. لیبل‌های هولوگرام کاغذی که با قالب‌های خورشیدی برش می‌خورند از نمای زیبایی برخوردار هستند که با فشار مهرهای برجسته طرح بر روی آنها شکل می‌گیرد و ظاهری یونیک پیدا می‌کنند. از این لیبل‌ها به همراه مهر برجسته غالبا برای رسمی کردن گواهی نامه‌ها استفاده می‌شود و برای سفارش آن‌ها نیاز به ارائه نامه رسمی می‌باشد. اگر سوژه‌ای که می‌خواهیم از آن هولوگرام تهیه شود به صورت فایل دیجیتال باشد، در این صورت بهتر است تصاویر در برنامه‌هایVector مانندIllustrator وCorel آماده شود. پس از این‌که تفکیک رنگی انجام گرفت، توسط ایمیج ستر از فایل، خروجی می‌گیرند که این فیلم‌ها به صورت شفاف است و به جای سوژه سه بعدی استفاده می‌شود. بیشتر جنبه ی امنیتی دارد و برای تهیه ی آن از هولوگرام دو بعدی یا سه بعدی استفاده می شود .

نویسنده کتاب دیوید اگرز در کار نوشتن فیلم‌نامه فیلم، همکاری نخواهد داشت. قصه کتاب اگرز در کشور عربستان سعودی اتفاق می‌افتد و کاراکتر اصلی آن آلن کلای است که نقش او را تام هنکس در فیلم بازی خواهد کرد. تام تیکور که تام هنکس را سال قبل در فیلم کم‌فروش خرید هولوگرام «اطلس ابری» کارگردانی کرد، امر کارگردانی این فیلم تازه را به عهده داشت. با این حال، برای بازتولید تصویر از آن، پرینت روی کاغذ عکاسی مورد نیاز است. بدینن ترتیب، در طول استفاده فعال از فناوری هولوگرام، همه چیز کمی متفاوت اتفاق می افتد.

هولوگرام همان برچسب امنیتی و فوق امنیتی ، یک نشانه تصویری سه بعدی است که با تکنولوژی لیزر به صورت برچسب تولید می‌شود. این برچسب دارای جلوه‌های بصری منحصر به فرد از نام یا آرم گرافیکی در لایه‌ های مختلف می باشد. هلوگرام یک تصویر سه بعدی است که حاصل پدیده تداخل امواج تکفام لیزر است. یک تصویر هولوگرافیک را می توان از طریق پرینت هولوگرافیک روشن یا از طریق تاباندن لیزر از میان هولوگرام نمایان ساخت و تصویر را بر روی یک صفحه اجرا نمود. مهمترین ویژگی هلوگرام که باعث شده است به مطمئن ترین برچسب روی کالاها تبدیل شود آن است که این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی باشد.

این مورد از جمله ویژگی‌های امنیتی هولوگرام‌ها برای اثبات اصالت محصولات به شمار می‌رود. در ادامه به بررسی خصوصیات این برچسب‌ها، مزایا، کاربردها و چاپ آنها می‌پردازیم. هولوگرام ها زیر مجموعه ای از لیبل ها هستند که به دلیل ظاهر خاص خود با سایر لیبل ها تفاوت دارند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما
ما با به کارگیری هوش مصنوعی محتوا را برای این سایت فراهم می‌کنیم و در قبال صحت یا کیفیت اطلاعات ارائه شده هیچ مسئولیتی نداریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.