تقویت دلار به اتفاق بدی برای طلای جهانی تبدیل شده است


آفتاب نیوز :

طلا تا ساعت 8:16 صبح با 1.3 درصد کاهش به 1821.30 دلار در هر اونس رسید، در حالی که طلای آمریکا 0.07 درصد کاهش یافت و به 1822.30 دلار رسید.

قیمت‌ها به 1813.90 دلار کاهش یافت که پایین‌ترین سطح از ماه مارس است، زیرا دلار به‌طور غیرمنتظره‌ای بر اساس داده‌های نشان‌دهنده فرصت‌های شغلی در ایالات متحده در ماه اوت افزایش یافت.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا روز سه شنبه گفت که نسبت به چشم انداز اقتصادی بسیار خوشبین است و افزود که تورم در آینده نزدیک به کاهش ادامه خواهد داد و بازار کار بسیار قوی است. مقامات فدرال رزرو از افزایش بازده بلندمدت خزانه داری ایالات متحده به عنوان شواهدی مبنی بر کارآمد بودن سیاست پولی فشرده آنها یاد می کنند، اما حداقل اکنون آنها می گویند که زنگ خطر را برای اقتصاد به صدا در نمی آورند.

بازدهی 10 ساله خزانه داری آمریکا به بالاترین حد خود در 16 سال گذشته رسید و تقاضا برای طلای بدون بهره را کاهش داد.

به گزارش رویترز، SPDR GoldTrust، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری مشترک دارای طلا در جهان، اعلام کرد که سهام آن روز سه شنبه 0.2 درصد کاهش یافت.

در بازار سایر فلزات گرانبها، قیمت نقره با 0.5 درصد کاهش به 21.04 دلار در هر اونس رسید، پلاتین با 1 درصد کاهش به 862.89 دلار رسید و به کمترین میزان در یک سال گذشته رسید. پالادیوم 1.5 درصد کاهش یافت و به 1171.7 سنت رسید که پایین ترین سطح از نوامبر 2018 است.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
شاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودکdownloadsrevenuetrendsلاستیک دولتیمحیط زیست، فرهنگ، کودکداریوش مهرجوییپرسپولیس، رضا درویشبهداشت و درمان، برنامه هفتم توسعهمهرجویی